Napközis tábort szervezett a Beregszászi Római Katolikus Egyházközség hittanosai számára augusztus 3-a és 7-e között a plébánia udvarán.

A 6-12 év közötti gyerekeket már reggeltől tartalmas program várta, melyet minden nap közös imádság vagy szentmise előzött meg.

A szervezők a bizalmat választották a hét témájául, mely közös alapja lett az előadásoknak, kézműves foglalkozásoknak, beszélgetéseknek és játékoknak. A gyerekek hallhattak és meg is fogalmazhatták gondolataikat arról, hogy miért fontos a bizalom az életben, miért fontos az Isten, embertársunk és az önmagunk felé irányuló bizalom.

A hét folyamán a résztvevők két alkalommal indultak el kirándulni. Kedden a Fehér Kereszthez sétáltak el közösen, csütörtökön pedig a nemrégiben felszentelt beregardói Szent Kinga templomhoz, ahol Molnár János beregszászi esperes-plébános bemutatta az épületet és védőszentjét.

Pénteken záróünnepséget szerveztek a gyerekek szülei számára, ahol előadták az ószövetségi József történetét. A színdarabra egész héten készültek a kisebbek és nagyobbak egyaránt, így sikerült kellemes meglepetést okozni a közönség számára.

   

harangszo banner 2018

   

pasztor f small

   

Eseménynaptár  

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

flogo

   

Mna Huskroua

   

Támogatónk:  

bga alap logo

   

Partnerszervezetünk:  

nski logo