fozoversenyEgy izgalmas és finom eseményt szervezett a Beregszászi Római Katolikus Egyházközség november 6-án. Versenyre hívta ugyanis azokat, akik szívesen veszik kezükbe a fakanalat. A rendezvényt második alkalommal szervezték meg.

 A megmérettetésre négy csapat nevezett be: a Pásztor-ház vitézei, Vadas, Katolikus hadjárók és a Mindmegette csapatok. A résztvevők előző nap előkészítették az ételek hozzávalóit, hogy szombaton délelőtt már hozzáláthassanak a főzéshez, hiszen délig már el kellett készülniük, mert akkor érkeztek a kóstolók, akik egyben a zsűri szerepét is játszották a rendezvényen.

Az elkészült ételek kiválóságát mi sem bizonyította jobban, mint az, hogy egy órán belül kiürültek a fazekak. A szavazatok összeszámolása után következett az eredményhirdetés. Első helyezést nyert a Vadas csapat vörösboros áfonyás őzpörköltje. Második lett a Katolikus hadjárók afrikai harcsapaprikása, és végül a Pásztor-ház vitézei lettek a bronzérmesek a töltött káposztával és a mákos bejglivel.

 

   

harangszo banner 2018

   

pasztor f small

   

Eseménynaptár  

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

flogo

   

Mna Huskroua

   

Támogatónk:  

bga alap logo

   

Partnerszervezetünk:  

nski logo