fozo

A Beregszászi Római Katolikus Egyházközség már harmadik éve szervezi meg a főzőversenyét, amikor a mindennapi, többnyire magányos tevékenységet egy közösségi eseménnyé varázsolja. Ezen a napon mindenki megmutathatta ügyességét, kreativitását, akár művészi tehetségét.

 

A rendezvényre négy csapat nevezett be. A Ministráns-Sokk nevű csapat vörösboros marhapörkölttel és szilvalekváros derelyével indult. A Csülök csapat, ahogy a neve is sejteti, füstölt csülkös körömpörköltet készített. Klárika és csapata beregszászi módra sütötte ki a házikolbászt. A Beregardói srácok tejfölös-gombás pacalpörkölttel kínálták a résztvevőket.

Ez alkalommal a Sörkert, a Kiserdő és a Parisel szakácsai vállalták a zsűri szerepét. Az eredményhirdetésnél elmondták, hogy nem volt könnyű dolguk, hiszen nagyon finom, változatos és nem mindennapi ételeket kóstolhattak.  Végül a következőképpen alakult a sorrend:

Első helyezés: Csülök csapat.

Második helyezés: Ministráns-sokk

Harmadik helyezés: Beregardói srácok

Negyedik helyezés: Klárika és csapata.

Gratulálunk a győzteseknek!

   

harangszo banner 2018

   

pasztor f small

   

Eseménynaptár  

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

flogo

   

Mna Huskroua

   

Támogatónk:  

bga alap logo

   

Partnerszervezetünk:  

nski logo