visk10

Viskre látogattak a beregardói egyházközség tagjai. A kirándulás célja egy kétnapos ott tartózkodás volt, mely során a vendégek elsősorban közös programon vehettek részt, kikapcsolódhattak, kizökkenhettek az otthoni gondokból, tennivalókból. Emellett egy olyan kiránduláson vettek részt, mely valóban sok testi-lelki örömet, felüdülést hozott az életükbe.

 

A résztvevők közül többen is voltak, akik még nem jártak a településen, így először életükben ismerkedtek meg a csodálatos tájjal, a település nevezetességeivel. Sajánba is eljutottak, ahol a híres sajáni természetes ásványvizet is megkóstolták. A program keretén belül ellátogattak a helyi református templomba, és természetesen a római katolikus templomba is ellátogattak, ahol szívélyes fogadtatásban részesültek. Szentmisén és közös imádságban vettek részt és hálát adtak a csodálatos kirándulásért.  Ezt követően találkoztak a viski hívekkel, ismerősökkel, akik nemrégiben szintén jártak Beregszászban és Beregardóba, ahol megtekinthették az ő templomukat, megismerkedhettek az egyházközség életével.

A két nap gyorsan eltelt.  A résztvevők élményekben gazdagodva tértek haza, elhozva a viskiek vendégszeretetének a hírét.

A programot a Bethlen Gábor Alap támogatta.

A beregardóiak kirándulása Viskre

Viskre látogattak a beregardói egyházközség tagjai. A kirándulás célja egy kétnapos ott tartózkodás volt, mely során a vendégek elsősorban közös programon vehettek részt, kikapcsolódhattak, kizökkenhettek az otthoni gondokból, tennivalókból. Emellett egy olyan kiránduláson vettek részt, mely valóban sok testi-lelki örömet, felüdülést hozott az életükbe.

A résztvevők közül többen is voltak, akik még nem jártak a településen, így először életükben ismerkedtek meg a csodálatos tájjal, a település nevezetességeivel. Sajánba is eljutottak, ahol a híres sajáni természetes ásványvizet is megkóstolták. A program keretén belül ellátogattak a helyi református templomba, és természetesen a római katolikus templomba is ellátogattak, ahol szívélyes fogadtatásban részesültek. Szentmisén és közös imádságban vettek részt és hálát adtak a csodálatos kirándulásért.  Ezt követően találkoztak a viski hívekkel, ismerősökkel, akik nemrégiben szintén jártak Beregszászban és Beregardóba, ahol megtekinthették az ő templomukat, megismerkedhettek az egyházközség életével.

A két nap gyorsan eltelt.  A résztvevők élményekben gazdagodva tértek haza, elhozva a viskiek vendégszeretetének a hírét.

A programot a Bethlen Gábor Alap támogatta.

   

harangszo banner 2018

   

pasztor f small

   

Eseménynaptár  

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

flogo

   

Mna Huskroua

   

Támogatónk:  

bga alap logo

   

Partnerszervezetünk:  

nski logo